İletişim Bilgileri

Altay Mah. Fıratlar Konutları A Blok No:27 Eryaman 0.312.235 6580 info@eryamantemizlik.com.tr

%100 Garantili Yorgan Yıkama

Yün Yorgan Elyaf Yorgan Battaniye yıkama hizmetimizle Ankara’da Sizlere Profesyonel hizmetler sunmaktayız. Ücretsiz servisimizle Kapınızdan Alıyoruz Ve Teslim Ediyoruz.

Battaniye Yıkama
Ankara'da Battaniye yıkama konusunda profesyonel hizmet kaliteli çözümler.
Profesyonel bir battaniye yıkama işlemi için tavsiyemiz firmanızı seçerken oldukça dikkatli davranmanızdır. Profesyonel bir yıkama battaniyelerinizin yıpranmaması için önemlidir. Battaniyelerin yapısı yumuşak olduğu için yıkama yapılırken yumuşak yapısının da bozulmaması gerekir. Firmamız battaniyelerinizi özel yumuşatıcı ve anti bakteriyel ilaçlarla kaliteli bir şekilde yıkanmaktadır.  Battaniyeleriniz zarar görmesin istiyorsanız firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Yün Yorgan Yıkama
Yün Yorganlarınızı Fabrikamızda Yıkıyoruz En temiz haliyle sizlere teslim ediyoruz.

Elyaf Yorgan Yıkama
Elyaf yorganlarınız firmamız tarafından profesyonelce yıkanmaktadır. Elyaf yorganlar yıkanırken yapısına uygun su sıcaklığı doğru belirlenmelidir. 35 dereceyi geçmeyen su sıcaklığında yıkanması gereken elyaf yorganlar uygun su sıcaklığında yıkanmazsa keçeleşir. Ayrıca kumaşı gereği etkili leke çıkarıcılar kullanıldığı zaman renk verme durumu gibi sıkıntılar oluşmaması için bu konuda bilgili kişiler tarafından yapılmalıdır. Basit bir yıkama olarak görünse de elyaf yorganları da yıkarken dikkatli bir şekilde davranmak gerekmektedir. Her ne kadar basitte olsa bakterilerden arındırmak amacıyla anti bakteriyel nitelikli ürünlerle yıkama işlemi yapılmalıdır.
 

Profesyonel Hizmet Ücretsiz Servis. Kaliteli Hızlı Hizmet. Ücretsiz Servis İmkanı. Ücret İade Garantisi.